Mobil menü
Telefon
+90(533) 642 3922
Email
info[@]zeynar[.]com[.]tr
Adres
Samandağ / HATAY

HAKKIMIZDA

Anasayfa     >    Hakkımızda
Z.E.Y.N.A.R. Fidancılık olarak Turunçgil ve diğer meyve fidanlarını Sertifika'lı olarak 2005 yılından itibaren tecrübeli bir şekilde siz çiftçilerimiz için büyük titizlikle yetiştirip pazarlamasını yapıyoruz.

Amacımız: Kaliteli ve sağlıklı fidanlar yetiştirerek siz değerli çiftçilerimize en kaliteli fidanları sunmak ve çiftçilerimizin yada bu işe yeni başlamak isteyen girişimcilerin kontrolsüz fidanlar dikerek,yıl kaybetmesine ve zarara girmesine engel olmak.
Kontrollü, hastalıksız ve çeşidinin ne olduğu kesin olarak belli olan garantili fidan vererek sizlere hizmet etmekteyiz. Aşılama ve aşı gözü seçiminde titiz davranılarak aşı gözleri, sağlıklı hastalıksız ve verimli ağaçlardan önceden belirlenerek aşı gözü teminine gidilmektedir.Turunç tohumları değişik aşamalardan geçirilerek hastalık riski azaltılmakta, ayrıca tohum alınacak turunç ağaçlarının hastalıksız olmasına önemle dikkat edilmektedir. Bütün bu olumsuzlukların önüne geçerek yetiştirdiğimiz fidanlarımızdan mutlaka memnun kalacaksınız.

Tecrübemiz,iddiamız ve sorumluluklarımızla sürekli sizlerin yanında olmaya özen göstermekteyiz. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir. Web sitemizde ürettiğimiz fidanları sizlere sunmaktayız. Fidan Çeşitleri sayfamızdan bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bir kaç bilgide web sitemizde bulunmaktadır.

Bütün ürünlerimiz sertifikalıdır.

Bizimle telefon yada mail aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Bol hasatlı ve bol kazançlı günler dileriz... Necim ve Mithat MIŞRAKLI
Zeynar Fidancılık Ltd. Şti.
Samandağ yolu üzeri Tomruksuyu belediyesi Cumhuriyet Mh. No:15 Samandağ / Hatay
Necim Mışraklı - +90(533) 642 3922